CYAN Partner

Získejte přístup do online B2B objednávkového systému.

Jsme vhodný partner pro

  • Autolakovny
  • Průmyslové lakovny
  • Průmyslové výroby
Chci do systému

VYBAVENÍ
AUTOLAKOVEN

Partner
Obchodní zástupci
Michal Prágr
Michal Prágr
776 299 011
pragr@cyan.cz
Tomáš Baitler
776 299 202
baitler@cyan.cz
Martin Babáček
Martin Babáček
733 181 991
babacek@cyan.cz
Najdete nás zde

Pravidelné zásobování

Našim velkoobchodním odběratelům nabízíme zásobování 2 x do týdne ZDARMA. Pokud ale potřebujete speciální zavážku nebo máte jiné potřeby dostupnosti zboží, jsme připraveni se s vámi dohodnout.

Individuální ceník

Další výhodou je individuální ceník, připraven na míru přímo pro vás. Snažíme se tak přizpůsobit vašim potřebám, zkušenostem s vybranými produkty a finančním potřebám.

Nadstandardní technická podpora

Samozřejmostí je pro nás ulehčení vaší práce. Pro každého odběratele, který disponuje naším míchacím zařízením ZDARMA zapůjčíme hardware a software s nejmodernější technologií pro míchání barev. K dispozici na telefonu nebo po domluvě osobní návštěvou vám je nás IT specialista.

Slevové akce

Snažíme se pro vás pravidelně připravovat letáky s akčním zbožím, speciálními slevami a výprodejem. Všechny akce jsou nad rámec vašeho individuálního ceníku.

Objednání většího množství zboží

Není pro nás problém zajistit vám i nadstandardní dodávku vámi vybraného zboží. Jakožto importéři většiny našich produktů, vám můžeme zajistit stálost cen a případně slevy při nadstandardních odběrech vybraných produktů.

Školení - práce s novými produkty

Pořádáme hromadná školení na práci s našimi novými produkty pod vedením odborného technického pracovníka. Nabízíme také individuální školení vašich zaměstnanců dle vašich potřeb.