Osmo

Osmo olej, barvy a mnohem více. Vše co u nás můžete nakoupit si můžete prohlédnout zde.

Osmo nátěry na dřevo spojují tradiční zkušenosti a moudrost s moderní technologií. Díky přírodním olejům a voskům poskytují komplexní ochranu, která umožňuje dřevu dýchat. Osmo nabízí trvanlivý povrch s vynikající odolností a s možností jednoduché renovace. Se sortimentem pro interiéry i exteriéry, Osmo Color řeší veškeré potřeby úpravy dřeva ekologicky a efektivně.

Osmo Tvrdý voskový olej ORIGINAL

OSMO Tvrdý voskový olej ORIGINAL je bezbarvý nátěr na dřevo, který v sobě spojuje výhody přírodních olejů a vosků. Dřevěné povrchy ošetřené tímto přípravkem jsou chráněny proti zašpinění, odolné proti oděru, odpuzují vodu a jsou příjemné na dotek. Olej je šetrný i ke dřevu s otevřenými póry, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se. Odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3). Doporučuje se pro použití na masivní podlahové palubky, selská prkna, parketové podlahy, OSB a korkové podlahy. Je také vhodný na plochy nábytku a lepené dřevo.

Osmo TOP Olej pro kuchyňské pracovní desky

OSMO Top Olej je bezbarvý nátěr na dřevo určený do interiéru, který v sobě spojuje výhody přírodních olejů a vosků. Dřevěné povrchy ošetřené tímto přípravkem jsou chráněny proti zašpinění, odolné proti oděru, odpuzují vodu a jsou příjemné na dotek. Olej nachává dřevo dýchat, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se. Odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3). Doporučuje se pro použití na nábytkové plochy a kuchyňské pracovní desky ze dřeva.

Osmo Terasový olej sáčky

Vzorek OSMO Terasového oleje v sáčku o objemu 0,005 litru slouží k aplikaci na dřevo k vyzkoušení vybraného odstínu.

Osmo Protiskluzový terasový olej

OSMO Protiskluzový terasový olej je polomatný konečný nátěr na dřevo a jiné dřevěné plochy. Obsahuje speciální vysoce zhuštěné organické protiskluzové přísady. Olej je šetrný i ke dřevu s otevřenými póry, snižuje bobtnání a smršťování dřeva. Na bázi přírodních rostlinných olejů. Odolný vůči vodě, neoprýskává, nepraská, neodlupuje se. Doporučuje se pro použití na všechny dřevěné terasy a schody.

Osmo Olej na dřevěná kuchyňská prkénka

OSMO Olej na kuchyňská dřevěná prkénka je bezbarvý nátěr na dřevo určený do interiéru, který v sobě spojuje výhody přírodních olejů a vosků. Dřevěné povrchy ošetřené tímto přípravkem jsou chráněny proti zašpinění, odolné proti oděru, odpuzují vodu a jsou příjemné na dotek. Olej nachává dřevo dýchat, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se. Odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3). Doporučuje se pro použití na kuchyňská dřevěná prkénka a dřevěné tácy.

Osmo Čistý vosk

OSMO Čistý vosk je bezbarvý hedvábně matný nátěr na dřevo, který v sobě spojuje výhody přírodních olejů a vosků. Dřevěné povrchy ošetřené tímto přípravkem jsou chráněny proti zašpinění, odolné proti oděru, odpuzují vodu a jsou příjemné na dotek. Vosk je mikroporézní, nechává dřevo dýchat, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se. Odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3). Doporučuje se pro použití na všechny dřevěné povrchy ve vnitřních prostorách, obzvláště na exotické dřevo. Je také vhodný na nábytek a hračky. Díky své vodoodpudivosti lze použít i ve vlhkých prostorách (kuchyně, koupelny, bazény).